Navigace

Obsah

„Živá knihovna povolání“

Typ: MAP ORP DĚČÍN
„Živá knihovna povolání“  1Dne 16. 10. 2018 se v OC Pivovar Děčín poprvé uskutečnila celodenní akce s názvem Živá knihovna povolání pro žáky 9. tříd z SO ORP Děčín. Zúčastnilo se 405 žáků, ze 17 ZŠ. Akce byla členěna na dopolední a odpolední blok, aby všichni žáci a pedagogové mohli absolvovat interaktivní prezentace všech povolání. Organizátorem akce byl Svaz průmyslu a dopravy ČR, generálními partnery byl ÚP Krajská pobočka v Ústí nad Labem a Kontaktní pracoviště Děčín, Město Děčín, Ústecký kraj, agentura CzechInvest a MAS Labské skály z. s., partnery byly vystavující firmy a střední školy.
Hlavním cílem akce bylo podpořit a motivovat zájem žáků 9. tříd ZŠ o studium oborů, představit jim možnost uplatnění na regionálním trhu práce, zajistit tak potřebnou kvalifikovanou sílu pro místní firmy a zamezit odchodu mladých lidí mimo Ústecký kraj.


Individuální návštěva stanovišť s profesemi (současně vyplňování kvízových otázek) Individuální návštěva stanovišť s profesemi (současně vyplňování kvízových otázek) Výherní cenyVyhlašování a předávání cen


Vytvořeno: 18. 10. 2018
Poslední aktualizace: 13. 2. 2019 14:09
Autor: Správce Webu